ART - Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Веселин Маринов: Зная, че още припадат по мен

Go down

Веселин Маринов: Зная, че още припадат по мен Empty Веселин Маринов: Зная, че още припадат по мен

Писане by Admin Сря Авг 07, 2013 4:27 pm

51вият си Рожден ден най-скъпоплатеният поп изпълнител на „Пайнер" ООД, Веско Маринов, ще отпразнува със собствен концерт на един от най-големите морски курорти на България - Обзор. Самото лято на 2013г. на варненския му концерт се били изсипали повече от 3000 души, пише „България днес".

Напомняме, че Веселин Маринов все още държи рекорда за най-голяма публика в зала 1 на НДК. „Знам, че имало припаднали жени. Не мога да кажа дали това ме радва, или не. Факт е, че обичам почитателите си” – споделя Веско Маринов по повод случката с изпадналите в несвяст жени на средна възраст на концерта му в Морската столица. На бързата помощ, дошла да им направи изкуствено дишане, красавиците обяснили, че се развълнували от докосването до любимия си певец.
В момента изпълнителят съчетава полезното с приятното на морето. Когато не се занимава с концерти, Веско отдъхва соло на плажа в Албена. Певецът този път е отседнал в реновирания хотел „Амелия” за сметка на луксозния „Гранд Фламинко”, в който миналата година бе в компанията на тогавашния вицепремиер Цветан Цветанов – отбелязва изданието.
Admin
Admin
Администратор


Брой мнения : 8
Join date : 29.07.2013

https://art-bulgaria.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите